Аудиторська компанія «УПК - Аудит Лтд»
Аудиторська компанія «УПК - Аудит Лтд» Спеціалізована компанія в сфері аудиту та бухгалтерського консультування. Якісний результат роботи компанії забезпечують високопрофесійні спеціалісти з бухгалтерського обліку та звітності в Україні, фахівці з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (IAS/IFRS), фінансового аналізу та управлінського обліку, спеціалісти судово-бухгалтерської експертизи, господарського права тощо. 
Страхова компанія "БУСІН"
Страхова компанія "БУСІН" Організаційно і фінансово міцна структурою, що на протязі багатьох років займає провідне місце серед лідерів страхового ринку України. Надійність, фінансова стабільність та високий професіоналізм співробітників АТ "СК "БУСІН" відомі в Україні та далеко за її межами протягом багатьох років. Стратегія компанії направлена на надання повного спектру послуг корпоративним клієнтам на рівні міжнародних стандартів зі страхування.
Укртеплокомуненерго
Укртеплокомуненерго Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання „Укртеплокомуненерго” є добровільним міжгалузевим об’єднанням самостійних юридичних осіб: теплогенеруючих,теплотранспортуючих та теплосервісних організацій, виробничих підприємств, науково-дослідних, проектних, ремонтобудівельних та інших підприємств та організацій різних форм власності, які об’єдналися з метою координації їх діяльності для вирішення питань енергозабезпечення населених пунктів України.