Абонентське юридичне обслуговування

Тим, кому важлива постійна і професійна юридична підтримка, ми пропонуємо наступні види абонентських послуг: консультування з усіх питань чинного законодавства, ведення установчої, цивільно-правової та кадрової документації, супровід угод і переговорів, правовий аудит, представлення та захист інтересів в державних органах. При укладанні договору на постійне обслуговування сторонами обумовлюються приблизний обсяг робіт і ставка щомісячної абонентської плати.

Корпоративне право

У сучасному світі в діяльності великих компаній виникає безліч складних юридичних питань. Від вирішення даних питань безпосередньо залежить подальший успіх компанії. Послуги нашої фірми в області корпоративного права - від проведення загальних зборів акціонерів до супроводу угод з цінними паперами - спрямовані на успішне вирішення даних питань.

Супровід перевірок

Навіть для зразкової компанії, перевірка - стрес для її керівників. Юридичний супровід будь-яких перевірок, консультування щодо спірних питань, спростування результатів перевірки - ці послуги нашої компанії спрямовані на безболісне проведення всіх видів перевірок на підприємстві.

Договірна діяльність

Разом з іншими послугами нашої юридичної фірми, ми раді запропонувати своїм клієнтам також послуги зі здійснення договірної діяльності, а саме: 
- робота з договорами; 
- консультації, супровід угод; 
- представлення інтересів в органах державної влади; 
- правовий аудит.

Претензійно-позовна діяльність

У діяльності будь-якого підприємства не можна виключати можливість виникнення різних конфліктів. Для їх вирішення законним шляхом здійснюється претензійно-позовна діяльність. Ми готові запропонувати своїм клієнтам повний перелік послуг в даній галузі юриспруденції: від досудового врегулювання суперечок до представництва в судах будь-якої юрисдикції.

Ліцензування, сертифікація, дозволи

Юридична фірма «ТАРАСОВА ТА ПАРТНЕРИ» може надати повний спектр якісних послуг з оформлення всіх необхідних документів для отримання ліцензії, сертифіката або документів дозвільного характеру для будь-якого виду підприємницької діяльності.

Реєстрація підприємства

Юридичне оформлення створення нового підприємства - справа клопітна. Звернувшись до нас за допомогою в даному питанні, ви можете бути впевнені в оперативному і ефективному його рішенні. Довірте нам реєстрацію вашого підприємства і ви зможете спокійно присвятити час, що звільнився, розвитку свого бізнесу.

Реєстрація змін у статутних документах підприємства

При внесенні змін до статутних документів відображається інформація про зміну засновника, зміну юридичної адреси, збільшенні або зменшенні статутного фонду, зміна цілей і функцій юридичної особи, зміна назви та зміни в органах управління. Юридична фірма «ТАРАСОВА ТА ПАРТНЕРИ» допоможе з реєстрацією всіх перерахованих змін у статутних документах.